Jak to funguje?

O co přesně jde?

Instamount vám pomůže budovat Instagram přirozenou cestou a to pomocí interakcí s potencionálně novými sledujícími přes naše marketingové techniky. Jsme schopni zacílit na uživatele se stejnými zájmy, ve stejné lokaci nebo uživatele, kteří se zaměřují na konkrétní hashtagy.

Nárůst nových sledujících ovšem nebude okamžitý. Jedná se o dlouhodobý proces, díky kterému získáte opravdu reálné sledující z Česka a Slovenska a ne pouze instantní fake boty z Indie. I přesto nepotřebujeme k propagaci vaše heslo k Instagram účtu.

Možnosti cílení

Uživatelská jména

Propagaci umíme zacílit na lidi, kteří sledují konkrétní Instagram účty. Například vaší konkurenci, známé osobnosti (Leoše Mareše) nebo vaší inspiraci na Instagramu.

Hashtagy

Propagaci dokážeme zacílit na lidi, kteří přidávají příspěvky s určitými hashtagy, jako např. #czechphotography, #czechfitness, #dnesnosim, a podobně.

Lokalita

Pokud máte lokální podnikání nebo činnost například v Praze nebo v Brně, můžeme propagaci zaměřit i na lidi, kteří jsou z konkrétních měst nebo oblastí.

Pohlaví

Díky našemu systému jsme schopni propagaci zaměřit na konkrétní pohlaví, tedy buď muže, ženy nebo obojí. Toto přání prosím vyslovte v poznámce u objednávky.

Často se ptáte

Dobře, zajímá mě to…

Přinese mi InstaMount reálné nebo falešné sledující?

Jednoznačně reálné. Náš systém pracuje tak, že váš účet budeme ukazovat lidem, kteří sledují konkurenci nebo zveřejňují příspěvky pod hashtagy, které jsou příbuzné vašim zájmům. Zaručeně žádní falešní sledující!

Kolik mi InstaMount přivede sledujících?

Díky našemu propracovanému systému dokážeme téměř zaručit měsíční nárůst 1000-5000 sledujících. Berte však v potaz, že jde opravdu o práci s REÁLNÝMI lidmi a výsledky se proto liší účet od účtu.

Máte nějaké reálné reference?

Ano, samozřejmě, pracujeme se stovkami klientů. Podívejte se do sekce výsledky.

Mohu využívat svůj Instagram zatímco jsem napojen na systém InstaMount?

Samozřejmě, že ano. Náš systém propagace nebude ovlivňovat Vaše jednání na účtu. Během propagace funguje na účtě vše bez problémů.

Jste připraveni zvýšit svůj dosah?

Využijte té nejúčinnější propagace na Instagramu.